مرور خاطرات

می خوام به سردی شب هام بخندم / می خوام به پوچی فردام بخندم / وقتی می بینمت با دیگرونی / تو اوج گریه هام می خوام بخندم / می خوام داد بزنم تنهای تنهام / می خوام وقتی میگم تنهام بخندم سخت ترین دو راهی عشق دو راهی بین فراموش کردن و انتظاراست گاهی کامل فراموش می کنی و بعد می بینی که باید منتظر می ماندی و گاهی آن قدر منتظر می مونی که می فهمی زودتر از این ها باید فراموش می کردی. در سرزمین قلبم خانه ای ساختم که پنجره هایش هیچ گاه از دیدنت خسته نمی شدند ، در این خانه همیشه خاطراتم را مرور می کنم ، اگر چه ازت دور شدم ولی حرف های گرمت آرامش بخش دل پر از غم من است ، نام تو همیشه در ذهنم و یاد تو همیشه در قلبم جاریست.دیدی تا حالا اگه کسی رو دوست داشته باشی دلت نمیاد اذیتش کنی؟ دلت نمیاد شیشه دلشو با سنگ زخم زبون بشکنی؟ دلت نمیاد ازش پیش خدا شکایت کنی حتی اگه بره و همه چیزو با خودش ببره حتی اگه از اون فقط گریه های شبانه ات بمونه و عطر آخرین نگاهش حتی اگه بعد رفتنش پیچک دلت به شاخه ی تنهایی تکیه کنه دیدی؟؟هر گوشه و کنار شهر هر وقت کسی از کنارت رد می شه و بوی عطرشو میده چه حالی میشیدیگر ملالی نیست جز نداشتنت ‌٬نخواستنت٬راندنت٬باختنت٬رفتنت٬نماندنت٬ با او و هزاران اوی دیگر بودنت٬بدون مکث پاسخ منفی دادنت.و عشقی نیست٬ جز عشق به چشمان ناز تا ابد روشنت. این را برایت نوشته بودم. باز هم مینویسم: هر ستاره شبی است که از تو دورم٬آسمان چه پر ستاره است من هنوز به بارگاهی نرسیده ام که عشق ببخشم وجانم عشق طلب کندمن تو رادوست دارم واز قلب سرخ تو به قلب آبی آسمان می رسم...درجان عاشق من شوق جدا شدن نیستخوکرده قفس را میل رها شدن نیستمن باتمام جانم پربسته واسیرمباید که باتو باشم در پای تو بمیرم..من چه تنهایم وقتی تمام آیینه ها مرا بی تو نشان می دهند وقتی که ثانیه ها اشک هایم را می شمارند و من بغض دریا را برای تمام شب بو ها می گریم من چه تنهایم وقتی تو خنده هایت را به کوچه فروختی و من تمام جاده را برایت چراغانی کردم دریغا... قدم های تو سنگ فرش خانه ی ما را لمس نکرد!!! و من تمام پنجره ها را به احترام نیامدنت شکستم..  

/ 22 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

سلام.قشنگ بود.خیلی.حس میکنم حرف دل خیلی ها بود.[گل]

ریحانه

وقتی چترت خداست بگذار باران سرنوشت هر چه می خواهد ببارد[گل]

ریحانه

این روزا دلم می خواد باز پشتمو بکنم به دنیا وبگم من دیگه بازی نمی کنم.

ياسمن

جزايي بالاتراين نيست به كسي ياچيزي كه قسمت تونيست دل ببندي.........[گریه][گریه]سلام عزيزم من همون طوركه ميبيني ازوبم به علت مشكلاتي خدافظي كردم ولي دلم نميادبه شماهاسرنزنم شماهاهمه زندگي من هستيد فداي شماها وبتون عاليه مطالبتون هم خيلي به دلم ميشينه موفق باشين [گل]

بهار

زیبا وشاعرانه بود موفق ودلت همیشه شاد باد موفق باشی [گل]

ندایی

سلام رماس جان. ممنون که بهم سرزدی[گل] ایشا... همیشه شاد باشی.ببخش خیلی کم میام نت. آخه امتحانات شروع شده و سرمم خیلی شلوغه کلا.

پارمیس

سلام حال شما خوبه ممنون که اومدی پیشم هر وقت آپ کردی خبر بده ممنون میشم فعلا[گل]

حنانه

سلاااااااامم اینم وثه همه آپ هات زیبا بوود میسی که سریدی و گفتی آپییییییی بابااااااااای

حنانه

سلاااااااامم اینم وثه همه آپ هات زیبا بوود میسی که سریدی و گفتی آپییییییی بابااااااااای

محمد

سلام ممنونم که بهم سر زدی.خیلی قشنگ بود.