/ 18 نظر / 67 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

خیانت فقط لمس دست یک غریبه نیست... گاهی سرد بودن بزرگترین خیانت است......

مهسا

ایـن روزهـآ خـَنده ام هـَم شـُكُلاتی شـُده اسـَت از نوع خـالِصَش ... تـلخِتلـخ...

مهناز

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

elham

هر ادمی باید یه مخاطب خاص داشته باشه که شبا قبل خواب ازش بپرسه :تو مال منی؟ اونم بگه :ینی شُتر بیشتر از تو میفهمه! خو معلومه که مال توام خره! حالا بگی بکپ! =)))

دیوونگی

در هیاهوی زندگی در یافتم,چه دویدن ها که فقط پاهایم را از من گرفت,در حالی که گویی ایستاده بودم!چه غصه ها که موهایم را سپید کرد در حالی که قصه ای کودکانه ای بیش نبود...!دریافتم کسی هست که او بخواهد میشود و اگر نه نمیشود...به همین سادگی....کاش از اول فقط او را صدا میزدم...!

elham

صبورانه در انتظارم بمان هر چیز در زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند . . .

سـاغــ✘ـــر

زندگی مثل آب توی لیوانه ترک خورده میمونه.. بخوری تموم میشه.. نخوری حروم میشه.. از زندگیت لذت ببر چون در هر صورت تموم میشه![گل] لینکی[لبخند]

باشگاه هوادارن پرشین بلاگ

با عرض سلام و احترام خدمت شما فرهیخته گرامی بدین وسیله به اطلاع شما می رساند وبلاگ شما در نظر سنجی بهترین وبلاگ ثبت شده است اما حائز رتبه نگردیده اید . برای اطلاع از لیست صد نفر وبلاگنویس برتر به لینک زیر مراجعه نمایید . http://vote.persianweblog.com/ از برندگان این نظرسنجی در روز جشن تولد پرشین بلاگ تقدیر به عمل خواهد آمد . برای شرکت در جشن تولد پرشین بلاگ و روز بزرگداشت وبلاگ فارسی به لینک زیر مراجعه کرده و ثبت نام نمایید . http://reg.persianweblog.com/ به امید دیدار شما در روز جشن بزرگداشت وبلاگ فارسی با تشکر نگار نیک نفس مدیر باشگاه هواداران پرشین بلاگ

مریم

چقدر سخته که زن باشی و بخوای به یه مِــــــــــرد "مردونــــــگــی" یاد بدی!